System alarmowy z lokalizacją GPS i śledzeniem

Samochodowy system alarmowy A-136

 

KFZ-Alarmsystem A-136 Autoalarmanlage

  • Przeciw włamaniom
  • Przeciw kradzieżom
  • Lokalizacja na całym świecie poprzez smartphone
  • Wiadomość SMS na telefon komórkowy
  • Telefon samochodowy
  • Szybka instalacja

 

Główne funkcje


Najszybszy system alarmowy świata

Powiadomienie w postaci wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego

W razie włamania do pojazdu użytkownik otrzyma natychmiast alarm w postaci wiadomości SMS na telefon komórkowy lub smartphone. Jeśli stojący pojazd zostanie poruszony lub nastąpi stłuczka, co wywoła nadzwyczajny wstrząs, urządzenie wyśle niezwłocznie wiadomość SMS lub ustanowi połączenie telefoniczne.

Czujniki wstrząsu

W tym celu urządzenie A-136 posiada moduł GSM i precyzyjne czujniki wstrząsu. W ten sposób pomiędzy włamaniem a wysłaniem alarmu nie tracimy ani sekundy cennego czasu – niezależnie od aktualnego miejsca pobytu użytkownika.


Lokalizacja na całym świecie – zawsze


Dane lokalizacyjne na telefon komórkowy

Wbudowany odbiornik GPS urządzenia A-136 umożliwia lokalizację na całym świecie (skradzionego) pojazdu. Użytkownik może aktywnie przyczynić się do znalezienia własnego pojazdu udostępniając Policji dane lokalizacyjne.

Funkcja nasłuchu

Urządzenie A-136 umożliwia przeprowadzanie nasłuchu live strefy dla pasażera przy użyciu dostarczonego mikrofonu. W ten sposób można sprawdzić, czy być może nie nastąpił fałszywy alarm, czy też złodziej nie ujawnił ważnych wskazówek przydatnych do schwytania go.


Śledzenie live po kradzieży


Ciągłe określanie pozycji

W razie kradzieży pojazdu użytkownik może zamówić ciągłe przesyłanie pozycji. W wyniku tego użytkownik otrzyma profil ruchu w czasie rzeczywistym skradzionego pojazdu.

Usługi pomocnicze

Przy użyciu usług udostępniania map lub planowania tras jak 11p11en Maps lub OpenStreetMap.org użytkownik może zobaczyć pozycje na mapie na urządzeniu smartphone (lub na komputerze) przy użyciu otrzymanych współrzędnych lub otrzymać link.


 

Zakresy zastosowań

Samochody osobowe

Samochody ciężarowe

Samochody zabytkowe

Przyczepy kempingowe

Samochody kempingowe

Łodzie


 

Cechy i dalsze funkcje

Lokalizacja GPS i GSM

Alarm następuje niezwłocznie postaci wiadomości SMS i połączenia telefonicznego. We wiadomości SMS użytkownik otrzymuje wszystkie istotne informacje GPS. Podany stopień szerokości i długości geograficznej umożliwia dokładną lokalizację pojazdu. Jeśli lokalizacja GPS jest niemożliwa, urządzenie A-136 przełącza się automatycznie na lokalizację komórek GSM i wysyła kod komórki radiowej, który można rozkodować przy wsparciu ze strony usługodawcy telefonii komórkowej, co nie przez wszystkich usługodawców jest realizowane.

Silent Call

W razie potrzeby można zadzwonić przy użyciu funkcji Silent Call na numer urządzenia A-136 i można skorzystać wówczas niepostrzeżenie z nasłuchu strefy dla pasażera przy użyciu dostarczonego mikrofonu. Alarm może wywołać nie tylko włamanie, lecz także osoba, która spowodowała stłuczkę lub odholowanie pojazdu. W ten sposób można rozpoznać fałszywe alarmy. Podczas przeprowadzania nasłuchu należy we własnym interesie pamiętać by działać w ramach przyjętych ustawowo i nie naruszyć chronionej sfery prywatnej.

Monitorowanie stref (GPS)

Urządzenie A-136 umożliwia programowanie korytarzy, w granicach których może poruszać się pojazd, 12p. pojazd firmowy przeznaczony do użytku w ograniczonym zakresie. Gdy tylko pojazd opuści uprzednio zaprogramowany korytarz, użytkownik zostanie powiadomiony analogicznie do przypadku kradzieży poprzez wiadomość SMS z danymi lokalizacyjnymi i połączenie telefoniczne.

Funkcja tonu alarmu

Urządzenie A-136 może służyć jak normalny system alarmowy do odstraszania. W razie włamania zostanie wywołany ton alarmu o wysokiej częstotliwości poprzez dostarczony głośnik celem odstraszenia złodzieja. Należy pamiętać, że jest to tylko funkcja dodatkowa urządzenia A-136 i że urządzenie (zainstalowane w ustronnym miejscu) może zostać znalezione przez ewentualnych złodziei.

Funkcja telefonu samochodowego

Urządzenie A-136 posiada kolejna funkcję dodatkową polegającą na możliwości przyjmowania połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym.

Monitorowanie działania (Akumulator samochodowy)

Urządzenie umożliwia monitorowanie napięcia akumulatora w samochodzie. W razie spadku napięcia, 12p. w zimie lub w wyniku manipulacji, użytkownik zostanie poinformowany o jego stanie w postaci wiadomości SMS. Wiadomość SMS wskaże użytkownikowi dokładny stan naładowania akumulatora.

Wyjścia przekaźnika

Urządzenie A-136 posiada dwa wyjścia przekaźnika mające wiele przeznaczeń, 12p. użytkownik może podłączyć zewnętrzną syrenę jako dodatkowe urządzenie alarmowe lub sterować regulować przełącznik w stacyjce lub dopływ benzyny. W ten sposób można zabezpieczyć pojazd na wielu płaszczyznach.

Wejścia przełączeniowe

Poprzez wejścia przełączeniowe można monitorować drzwi, maskę i bagażnik. Dodatkowo wraz z urządzeniem A-136 użytkownik może zainstalować ultradźwiękowe monitorowanie wnętrza pojazdu dostępne jako opcja wyposażenia.

 

Dalsze informacje

 

Wskazówki bezpieczeństwa

Podczas korzystania z urządzenia należy zawsze pamiętać o ustawowej ochronie sfery prywatnej.

Wymogi techniczne

Do użytku potrzebna jest standardowa aktywna karta SIM (nie zawarta w dostawie).


Samochodowy system alarmowy A-136
600 PLN
w tym 23% VAT
Lokalizacja GPS / GSM
Kwerenda danych lokalizacji
Śledzenie obiektu live
Wiadomość alarmowa na urządzenie smartphone lub telefon komórkowy
Monitorowanie stref GPS
Monitorowanie działania
Silent Call
Ton alarmu
Funkcja telefonu samochodowego
Wyjścia dla przekaźników
Wejścia przyłączeniowe
Zamówienie
Z powrotem do góry

<< Z powrotem do przeglądu produktów

Call Now Button