Specjalistyczne monitorowanie pojazdów, łodzi, budynków i wszelkiego rodzaju obiektów

Compact 2 P+A

 

 

Zabezpiecza pojazdy

Urządzenie umożliwia zabezpieczenie samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, przyczep kempingowych, samochodów zabytkowych i wszelkiego rodzaju pojazdów, a także lokalizację skradzionych samochodów.

Zabezpiecza łodzie/jachty

Urządzenie umożliwia zabezpieczenie łodzi i jachtów i skutecznie chroni przed kradzieżą silnik zaburtowy.

Zabezpiecza budynki

Urządzenie umożliwia zabezpieczenie wejść do domu, okien i pomieszczeń. W razie włamania użytkownik otrzyma natychmiast komunikat alarmowy na smartphona lub telefon komórkowy.

Zabezpiecza sklepy

Przechytrz złodziei i oszustów i korzystaj z naszej współpracy z Policją.


 

Urządzenie Compact 2P+A – do monitorowania pojazdów, budynków i wszelkiego rodzaju obiektów

 

 • Czujnik na podczerwień do monitorowania ruchu
 • Czujnik wstrząsu
 • Czujnik hałasu (Mikrofon)
 • Czujnik temperatury
 • Możliwość podłączenia zewnętrznych czujników jak np. blokada drzwi, czujnik dymu itp.

Przy użyciu kompaktowego i mobilnego urządzenia alarmowego GSM Compact 2P+A można monitorować i skutecznie zabezpieczyć pojazdy, łodzie, pomieszczenia, maszyny i automaty. Gdy tylko urządzenie alarmowe zarejestruje nietypowe ruchy, wstrząsy lub hałasy, urządzenie Compact 2P+A zasygnalizuje użytkownikowi alarm na zaprogramowane wcześniej numery telefonu (maksymalnie 6) w postaci połączenia telefonicznego i/lub alarmowej wiadomości SMS. Niezależnie od miejsca pobytu użytkownik nie traci czasu i może natychmiast poinformować Policję jeszcze zanim złodziej coś zauważy.

Urządzenie Compact 2P+A posiada czujniki ruchu, wstrząsu i hałasu, które użytkownik może swobodnie połączyć i dostosować ich czułość do wymogów monitorowania. Ponadto poprzez zewnętrzne gniazdo można podłączyć dodatkowe czujniki i sterować nimi zdalnie poprzez urządzenie Compact 2P+A.


 

Wiele sukcesów w pojmaniu złodziei i oszustów poprzez zastosowanie urządzenia Compact 2P+A.

Sprawdzone urządzenie

Urządzenie Compact 2P+A jest w użytku od lat. Dzięki kombinacji różnych czujników i natychmiastowemu alarmowi poprzez telefonię komórkową, urządzenie Compact 2P+A sprawdziło się jako tzw. pułapka na złodziei. Zdecydowanie pomaga nakryć złodziei oszustów na gorącym uczynku i schwytać ich.

Extra ochrona

Wielu strażników więziennych i usługodawców z branży systemów bezpieczeństwa zaufało już dodatkowej ochronie przed włamywaczom i oszustom, którą zapewnia urządzenie Compact 2P+A. Na pisemne żądanie udostępniamy bankom dane kontaktowe instytucji informacyjnych, które wyjaśnią zastosowanie urządzenia Compact 2P+A.


 

Cechy

 

Elastyczne monitorowanie zdalne także przy słabym zasięgu sieciowym

Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie Compact 2P+A można stosować elastycznie w zależności od potrzeby i monitorować pojazdy, budynki i obiekty. Komunikaty alarmowe następują poprzez telefonię komórkową, więc urządzenie Compact 2P+A można stosować bez ograniczeń. Dzięki antenie zewnętrznej urządzenie posiada optymalny zasięg sieciowy także przy słabym zasięgu sieciowym.

Silent Call

W razie alarmu można wyrobić sobie pogląd na temat zaistniałej sytuacji. Korzystając z funkcji „cichego połączenia telefonicznego” można zadzwonić do urządzenia Compact 2P+A i niepostrzeżenie sprawdzić, czy sytuacja jest poważna. W ten sposób można uniknąć pochopnego działania w razie fałszywych alarmów i zdecydować, czy podjęcie dalszych środków jest konieczne.

Monitorowanie lokalizacji przy użyciu alarmu strefowego

Przy użyciu urządzenie Compact 2P+A można monitorować lokalizację obiektów ruchomych. Urządzenie Compact 2P+A wysyła alarm w postaci wiadomości SMS i/lub połączenia telefonicznego, gdy monitorowany obiekt opuści uprzednio zdefiniowane komórki sieci komórkowych. Idealny do zabezpieczenie pojazdów lądowych i wodnych lub np. transportów przedmiotów wartościowych.

Lokalizacja komórek GSM

Można w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się urządzenie Compact 2P+A. W razie kradzieży pojazdu lub obiektu monitorowanego przy użyciu urządzenia Compact 2P+A, można ustalić przybliżoną lokalizację na podstawie komórek GSM. W ten sposób wzrasta szansa na odzyskanie monitorowanego pojazdu lub obiektu nawet po kradzieży.

Zdalna konserwacja poprzez wiadomość SMS

Istnieje zawsze możliwość wygodnego zdalnego włączenia i wyłączenia wszystkich czujników przy użyciu wiadomości SMS i określenia ich czułości. W ten sam sposób można bez trudu przeprowadzić kwerendę stanu akumulatora i zasięgu sieci. W razie niskiego stanu akumulatora użytkownik otrzyma automatycznie powiadomienie w postaci wiadomości SMS.

(1) Krótka antena
(2) Czujnik hałasu
(3) Czujnik ruchu PIR i wstrząsu

 

Zewnętrzny czujnik ruchu PIR i wstrząsu z dwumetrowym kablem (wyposażenie opcjonalne)


 

Dalsze zakresy zastosowań

 

Monitorowanie maszyn i automatów

Urządzenie umożliwia monitorowanie pojazdów budowlanych, maszyn i automatów na różne sposoby. Przez zewnętrzne wejście czujnika można podłączyć wszelkiego rodzaju kontakty bezpotencjałowe (bez napięcia), np. czujniki dymu, ognia i zakłócania.

Monitorowanie transportów i ładunków

Urządzenie umożliwia zabezpieczenie transportów ładunkowych. Przy użyciu urządzenia Compact 2P+A użytkownik jest informowany o lokalizacji swojego towaru, a towar jest zabezpieczony przed kradzieżą. Kierowca zatrudniony od transportu towaru może skorzystać dodatkowo z urządzenia Compact 2P+A jako z telefonu komórkowego z trzema numerami.

Do rozbudowy systemów alarmowych

Przy użyciu urządzenia Compact 2P+A można rozbudować system alarmowy. Urządzenie Compact 2P+A wysyła użytkownikowi w razie wywołania alarmu natychmiast wiadomość SMS lub wykonuje połączenie telefoniczne. W sytuacji kryzysowej użytkownik może natychmiast działać i podjąć dalsze kroki celem schwytania włamywacza.

Tropienie dziczyzny i zwierząt

Urządzenie Compact 2P+A znajduje zastosowanie przy tropieniu dziczyzny i zwierząt w lasach i przy paśnikach (wymogiem jest suche otoczenie lub ochrona przed wilgocią.


 

Właściwy Compact stosownie do potrzeb

 

Compact 2 P+A1

Urządzenie Compact 2P+A1 posiada wszystkie funkcje, jest wyposażone w oprogramowanie stosowane także przez Policję, działa nawet przy słabym zasięgu sieciowym i dostarczane jest z krótką anteną (A1).

Compact 2 P+A2

Budowa urządzenia Compact 2P+A2 jest taka sama jak budowa urządzenia Compact 2P+A1 i działa także nawet przy słabym zasięgu sieciowym, niemniej dostarczane jest ze specjalistyczną anteną wydłużoną przy użyciu kabla (A2).

Compact 2

Jeśli dostępny jest dobry zasięg sieciowy polecamy urządzenie Compact 2. Za wyjątkiem kilku specjalistycznych opcji serii P+A urządzenie posiada wszystkie funkcje.

Compact 3

Urządzenie Compact 3 jest podobne do urządzenia Compact 2, jednakże jest oparte na nieco wolniejszym module GSM i posiada te same funkcje, za wyjątkiem monitorowania temperatury, Silent Call i ograniczenia do 3 numerów telefonu.


 

Przegląd i wskazówki

 

Wskazówki bezpieczeństwa

Podczas korzystania z urządzenia należy zawsze przestrzegać ustawowej ochrony sfery prywatnej.

Wymogi techniczne

By móc korzystać z urządzenia, potrzebne są:
a) standardowa aktywna karta SIM
b) wystarczająca moc akumulatora i zasięg sieci

 • Zakres dostawy
  • Urządzenie Mobi-Click Compact 2 (P+A1 lub P+A2)
  • Ładowarka sieciowa
  • Instrukcja obsługi
 • Dane techniczne
  • Waga: 78g
  • Wymiary: 106 mm x 38 mm x 19 mm (długość x szerokość x wysokość)
  • Czas standby: do 200 godzin
  • Tryb monitorowania: do 160 godzin
  • Akumulator: Li-Ion / 900 mAh
  • Klasy GSM: dwupasmowo / EGSM900 DCS1800
  • Kolor Compact 2 (P+A1/2): czarny
  • Kolor Compact 3: srebrny
 • Instrukcja obsługi

Compact 2P+A1
1505 PLN
w tym 23% VAT
Compact 2P+A2
1591 PLN
w tym 23% VAT
Compact 2
1196 PLN
w tym 23% VAT
Compact 3
916 PLN
w tym 23% VAT
Monitorowanie pojazdów
Monitorowanie budynków
Monitorowanie obiektów
Monitorowanie lokalizacji przy pomocy komórek GSM
Alarm strefowy GSM
Monitorowanie temperatury
Czujnik ruchu
Czujnik wstrząsu
Czujnik hałasu
Natychmiastowy alarm na trzy numery telefonu
Natychmiastowy alarm na sześć numerów telefonu
Silent Call
Zdalna konserwacja poprzez wiadomość SMS
Bardzo szybki moduł GSM
Policyjne oprogramowanie
Zoptymalizowany zasięg sieciowy
Zewnętrzna krótka antena A1
Zewnętrzna antena A2
Zamówienie Zamówienie Zamówienie Zamówienie
Z powrotem do góry

<< Z powrotem do przeglądu produktów

Call Now Button