3-Telefon komórkowy z trzema przyciskami dla seniorów, osób niepełnosprawnych i dzieci
Carephone

Carephone

 

Mobi-Click Carephone - einfaches 3-Tasten-Handy

 

Przy użyciu urządzenia Carephone osoby potrzebujące mogą wykonać połączenie telefoniczne przez naciśnięcie przycisku.

Urządzenie Carephone umożliwia osobom ze znacznymi ograniczeniami związanymi z wiekiem lub niepełnosprawnością mobilne komunikowanie się z krewnymi lub opiekunami przez naciśnięcie przycisku. Pod każdym z trzech przycisków można zaprogramować każdorazowo jeden numer telefonu, pod który użytkownik będzie mógł bezpośrednio zadzwonić po prostu przez naciśnięcie przycisku.

Bez względu na to, czy użytkownik chce się z kimś szybko skontaktować w trudnej sytuacji, czy po prostu zadzwonić, Carephone ustanowi połączenie w sposób prosty.

Podczas opracowywania urządzenia Carephone przywiązywaliśmy największą wagę do jak najprostszej obsługi możliwej bez bloków numerycznych i menu.


 

Funkcje

 

Połączenia telefoniczne

Użytkownik może wykonać połączenie telefoniczne z zaprogramowany każdorazowo numerem telefonu przy użyciu każdego z trzech przycisków i w tym celu naciska po prostu odpowiedni przycisk. Niezależnie czy krewni, lekarze czy opiekunowie – użytkownik może skontaktować się z najważniejszymi osobami bez utrudnień w postaci menu i wpisywania numerów telefonu.

Uproszczone przyjmowanie połączenia

W przypadku przychodzących połączeń telefonicznych urządzenie Carephone sygnalizuje użytkownikowi poza dźwiękiem dzwonka także miganiem, który przycisk musi przycisnąć celem przyjęcia połączenia.

Automatyczne przyjmowanie połączeń

Jeśli użytkownik nie jest w stanie samodzielnie przyjmować połączeń, przed przekazaniem urządzenia Carephone należy aktywować automatyczne przyjmowanie połączeń. Urządzenie Carephone będzie przyjmowało samodzielnie połączenia telefoniczne i przełączało na tryb głośnomówiący.

Tryb głośnomówiący przez naciśnięcie przycisku

Użytkownik może włączyć zintegrowany tryb głośnomówiący po prostu przez naciśnięcie przycisku podczas rozmowy.

112 Numer ratunkowy 112

Poprzez wciśnięcie przycisków w kolejności 1-1-2 urządzenie Carephone wybiera numer ratunkowy 112. W ten sposób użytkownik otrzyma pomoc w razie potrzeby, jeśli każdy z trzech numerów będzie niedostępny.

 

 

Dalsze możliwości wykorzystania

 

Telefon komórkowy dla dzieci

Gdy rodzice chcą mieć możliwość skontaktowania się z dzieckiem w każdej chwili, bez konieczności narażania dzieci na funkcje Smartphone’ów i standardowych telefonów komórkowych, urządzenie Carephone może służyć także jako prosty telefon komórkowy dla dzieci.

Firmowy telefon komórkowy

Urządzenie Carephone sprawdza się także jako firmowy telefon komórkowy dla pracowników, jeśli korzystają z maksymalnie trzech numerów na koszt firmy i jednocześnie mają pozostać osiągalni.

 

 

Nadaje się dla:


  • osób z ograniczeniami związanymi z wiekiem
  • osób z niepełnosprawnością
  • pacjentów z grupy ryzyka
  • dzieci

Pod każdym z trzech przycisków można zapisać każdorazowo jeden numer telefonu, z którymi użytkownik może się połączyć przez naciśnięcie przycisku.


 

Wskazówki i przegląd

 

Wskazówki bezpieczeństwa

Należy regularnie kontrolować stan akumulatora, by użytkownik pozostawał stale osiągalny.

Wymogi techniczne

By móc korzystać z urządzenia, potrzebne są:
a) standardowa aktywna karta SIM
b) wystarczająca moc akumulatora i zasięg sieciCarephone
643 PLN
w tym 23% VAT
3 przyciski do bezpośredniego wyboru
Automatyczne przyjęcie połączenia
Funkcja głośnomówiąca
Dla osób z ograniczeniami związanymi z wiekiem
Dla osób z niepełnosprawnością
Dla pacjentów z grupy ryzyka
Dla dzieci
Dla pracowników firm
Zamówić e-mailowo
Z powrotem do góry

<< Z powrotem do przeglądu produktów

Call Now Button